ارزانترین دوربین مدار بسته

ارزانترین دوربین مدار بسته

دوربین ها یکی از ابزارهای بسیار مهم برای فیلمبرداری اطراف است و لذا خرید دوربین مدار بسته ارزان و بی کیفیت کار دستی نیست. برخی از شرکت های معتبر نهایت سعی خود را می کنند تا با کاهش واسطه ارزانترین دوربین مدار بسته را به دست مشتریان برسانند.

با این وجود شما می توانید با خرید دوربین های مدار بسته باکیفیت، تصاویر اطراف را به خوبی و باکیفیت بالاضبط کرده و در صورت امکان بدون هیچ افت کیفیتی بر روی تصاویر زوم کنند.

ارزان ترین دوربین مدار بسته آنالوگ

دوربین های مدار بسته آنالوگ در دسته های دوربین مدار بسته ارزان قیمت قرار دارد. بنابراین در صورتی که به دنبال دوربین های ارزان هستید می توانید دوربین مدار بسته را خریداری کنند.

دلیل ارزان بودن این دوربین ها انتقال ساده تصاویر است. رزولوشن این دوربین ها پایین بوده و معمولا برای محیط های حساس کاربردی نخواهد داشت.

ارزان ترین دوربین مدار بسته

 

ارزان ترین دوربین مدار بسته AHD

دوربین های مدار بسته AHD کیفیت بالاتری نسبت به دوربین های آنالوگ را داشته ولی با این حال شما می توانید این دوربین ها را با قیمت مناسب تری خریداری کنید.

این دوربین ها دارای کیفیت 1.3 مکاپیکسلی بوده و از این رو برای ساختمان های مسکونی کوچک و اتاق های با ابعاد پایین مورد استفاده قرار می گیرد. این دوربین ها تصاویر را بدون تاخیر، زنده و سریع پخش می کند.

شما می توانید دوربین های AHD را در کنار دوربین های آنالوگ استفاده کنید.

خرید ارزانترین دوربین مدار بسته

یکی از مهم ترین عاملی که بر روی قیمت دوربین های مدار بسته تاثیر می گذارد، فروشگاه مورد نظر است.

در صورتی که قصد خرید دوربین های مدار بسته را دارید بهتر است به فروشگاه های معتبر مراجعه کنید. فروشگاه های معتبر همواره محصولات خود را به صورت مستقیم و بدون واسطه از درب کارخانه وارد می کند و از این رو قیمت مناسب تری دارد.

خرید اینترنتی دوربین های مدار بسته یکی از روش هایی است که دوربین ها را با قیمت مناسب تری ارائه می کند و شما می توانید قیمت های سایت های مختلفی را با یکدیگر مقایسه کنید.

دقت داشته باشید که سایت مورد نظر دارای نماد الکترونیکی یا همان ای نماد باشد و تمامی محصولات خود را با گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا به شما ارائه نماید.

قیمت دوربین مدار بسته ارزان

ارزان بودن دوربین های مدار بسته یکی از نیازهای مشتریان است به همین دلیل هنگامی که افراد قصد نصب دوربین مدار بسته را در ساختمان تجاری و مسکونی خود دارند، اولین سوالی که در ذهنشان شکل می گیرند، قیمت دوربین مدار بسته می باشد.

باید بدانید که در خصوص خرید دوربین ها و محاسبه قیمت آن باید به محل استفاده از دوربین ها توجه داشته باشید. به عنوان مثال شما برای محیط های کوچک می توانید از دوربین های آنالوگ و یا دوربین های AHD استفاده کنید تا ارزان تر باشد.

ولی در صورتی که قصد استفاده از دوربین های مدار بسته در فضای بزرگ را دارید توصیه می کنیم کمی هزینه کرده و این محصول را با کیفیت بالاتری خریداری نمایید.

بازدیدها: 4

بخوانید
دوربین مدار بسته اکسیس
در حال اعتبار سنجی لطفا منتظر بمانید ...