دوربین متحرک تحت شبکه

دوربین متحرک تحت شبکه

دوربین متحرک تخت شبکه یکی از انواع دوربین مدار بسته به شمار می رود. این دوربین می تواند حول محورهای افقی و عمودی بچرخد و بر روی تصویر خاصی زوم کند. قابلیت چرخش و زوم این دوربین این امکان را به کاربران می دهد که نظارت دقیق تر و بیشتری بر روی فضاها داشته باشند.

البته لازم به ذکر است که برای پوشش دادن تمامی تصاویر نمی توان از دوربین های متحرک به تنهایی استفاده کرد و باید در کنار آن دوربین های مدار بسته ثابت را نیز نصب نمود.

دوربین متحرک تحت شبکه

این دوربین ها قابلیت کنترل اتوماتیک و یا کنترل توسط کاربران را دارد. همچنین این دوربین ها قابلیت حرکت در تمامی جهات را دارد و از این رو می توان با استفاده از این دوربین منطقه وسیعی را پوشش داد.

 

سیستم اعلام سرقت (دزدگیر) چیست ؟

 

دوربین های مدار بسته متحرک ظاهری شبیه به دوربین های دام دارند با این تفاوت که کمی کشیده تر می باشند. از دوربین های متحرک که با نام دوربین های گردن نیز شناخته می شوند، برای ضبط تصاویر با وسعت بالا استفاده می کنند و از این رو این دوربین ها را در ارتفاعات نصب می نمایند.

قابلیت زوم دوربین متحرک تحت شبکه

لنز دوربین های متحرک قدرت بسیاری داشته و شما می توانید بر روی موضوع خاصی بدون از دست دادن جزئیات زوم کنید. زوم این دوربین ها به دو صورت دیجیتال و اپتیکال می باشد.
در زوم دیجیتال در هنگام بزرگنمایی یک تصویر جزئیات آن از دست رفته و کیفیت تصویر کاهش می یابد. ولی در زوم اپتیکال تصاویر بدون هیچ افت کیفیتی بزرگ شده و شما می توانید به راحتی و با کیفیت بالا جزئیات تصاویر را مشاهده کنید.

قابلیت پریست دوربین متحرک تحت شبکه

یکی دیگر از ویژگی های خاص و ویژه دوربین متحرک تحت شبکه، قابلیت پریست این دوربین ها می باشد. بدین صورت که کاربر می تواند چند نقطه هدف را تعیین کرده و با فرمان مستقیم به صورت مستقیم هدف مورد نظر را فیلمبرداری کند. قابلیت پریست امکان انتخاب چند نقطه هدف را در اختیار کاربران قرار خواهد داد.

قیمت دوربین متحرک تحت شبکه

یکی از ویژگی هایی که کاربران در هنگام خرید دوربین های متحرک به آن اهمیت می دهند، قیمت این محصول می باشد. در خصوص قیمت دوربین متحرک تحت شبکه باید به شما بگوییم که این دوربین ها دارای ویژگی های مختلفی بوده و کیفیت تصویر برداری هر یک از برندهای این دوربین متفاوت می باشد.

بنابراین عوامل مختلفی از جمله برند دوربین، کیفیت تصویربرداری، جنس بدنه و … بر روی قیمت این محصول تاثیر می گذارد. جهت استعلام قیمت روز دوربین متحرک تحت شبکه با دید افق تماس بگیرید.

خرید دوربین متحرک تحت شبکه

فروشگاه دید افق یکی از نمایندگان مجاز و معتبر فروش انواع دوربین مدار بسته در ایران است و شما می توانید از طریق اینترنتی و یا تنها با یک تماس دوربین مورد نیاز خود را سفارش دهید. دوربین متحرک تحت شبکه موجود در این فروشگاه از کیفیت بسیار بالایی برخوردار بوده و دارای گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا می باشد.

 

 

بخوانید
هوش مصنوعی در دوربین مدار بسته

 

برای اطلاع از آخرین اخبار کانال   و  صفحه اینستاگرم دید افق را دنبال کنید (@dideofogh)

شماره های تماس مجموعه دید افق  02144929827   02144929516

بازدیدها: 12

در حال اعتبار سنجی لطفا منتظر بمانید ...