دوربین مدار بسته ارزان

دوربین مدار بسته ارزان

دوربین مدار بسته ارزان

دوربین مدار بسته ارزان – همه ما می دانیم که نصب دوربین مدار بسته نیاز به هزینه بالایی دارد به همین دلیل برخی از افراد از انجام این کار منصرف می شوند.

ولی لازم است بدانید که نصب دوربین مدار بسته می تواند تاثیر بسیاری بر روی ایمنی ساختمان داشته و مانع از بروز خسارات شود. بنابراین به دنبال دوربین مدار بسته ارزان هستند.

AGC در دوربین مدار بسته چیست؟

در فروشگاه دید افق ارزان ترین دوربین ها را برای فروش در اختیار کاربران قرار داده است. ارزانم بودن این دوربین ها دلیل بر بی کیفیتی آن ها نیست. بلکه این دوربین ها به صورت مستقیم از درب کارخانه و عمده خریداری می شود و از این رو هزینه پایین تری دارد.

ارزان ترین دوربین مدار بسته کدام است؟

دوربین های آنالوگ یکی از ارزان ترین دوربین های مدار بسته به شمار می رود. این دوربین ها از سری اولین دوربین های موجود در بازار است که نسبت به سایر دوربین ها کیفیت فیلمبرداری پایین تری دارد ولی شما می توانید از آن برای ساختمان های کوچک استفاده کنید.

دوربین های مدار بسته آنالوگ با وجود قدمت بالای خود ولی همچنان بسیاری از کاربران از آن برای حفظ ایمنی ساختمان خود استفاده می کنند.

دوربین مدار بسته ارزان

دوربین مدار بسته تحت شبکه

دوربین های مدار بسته تحت شبکه یکی از بهترین و باکیفیت ترین دوربین های مدار بسته موجود در بازار است که انواع مختلفی دارد. این دوربین ها می تواند به روش های مختلف تصاویر را صبت کرده و در خود ذخیره کند و در مواقع لزوم از آن استفاده کنید.

این دوربین ها از متریال های مختلفی تشکیل شده و در صورت زوم کردن بر روی تصاویر شما می توانید به تمامی جزئیات دسترسی داشته باشید.

قیمت  این دوربین مدار بسته 

شاید با شنیدن اسم این دوربین فکر میکنید که این دوربین ها تفاوت قیمتی بسیاری دارد. در صورتی که این طور نیست و این دوربین ها بر اساس کیفیت و رزولوشن ثبت تصاویر قیمت های مختلفی دارد.

قیمت دوربین مدار بسته به عوامل متعددی بستگی دارد که از جمله مهم ترین آن ها می توان به کیفیت فیلمبرداری، رزولوشن، ساختار دوربین، جنس بدنه و … اشاره کرد.

دوربین های آنالوگ و دوربین های AHD از جمله ارزان ترین دوربین ها هستند که می توانند کیفیت تصویری خوبی به شما بدهند.

 

 

بخوانید
دوربین تحت شبکه IP چیست؟

خرید دوربین مدار بسته ارزان از دید افق

دید افق یکی از معتبرترین فروشگاه های دوربین مدار بسته است که ارزان ترین دوربین ها در آن وجود دارد. دید افق با خرید دوربین های مدار بسته به صورت مستقیم و بدون واسطه و همچنین دریافت کمترین سود سعی در جلب رضایت مشتریان دارد.

دوربین های این فروشگاه در مقایسه با سایر فروشگاه ها پایین تر بوده و شما می توانید قیمت دوربین های مدار بسته دید افق را با سایر فروشگاه ها مقایسه کنید. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص قابلیت ها و کارکرد انواع دوربین های مدار بسته و دریافت لیست خرید هر یک از دوربین ها از طریق راه های ارتباطی درج شده در سایت با ما تماس حاصل نمایید.

 

برای اطلاع از آخرین اخبار کانال   و  صفحه اینستاگرم دید افق را دنبال کنید (@dideofogh)

شماره های تماس 02144929827   02144929516

بازدیدها: 14

در حال اعتبار سنجی لطفا منتظر بمانید ...