دید در شب رنگی دوربین مدار بسته

دید در شب رنگی دوربین مدار بسته

دوربین های مدار بسته یکی از برترین تکنولوژی هایی است که در جهت برقراری ایمنی فعالیت می کند. این دوربین ها در گذشته تنها قابلیت ضبط تصاویر در روشنایی روز را داشتند ولی در حال حاضر دوربین هایی تحت عنوان دوربین دید در شب وارد بازار شده است.

دید در شب رنگی دوربین مدار بسته که آن را با نام دوربین های مادون قرمز نیز می شناسند، از جمله دوربین هایی است که می تواند در تاریکی شب نیز تصاویر اطراف را ضبط کند. این دوربین ها دارای قابلیت تقویت تصویر بوده و از این رو امکان ضبط تصاویر را در هنگامی که نور محیط به صفر می رسد نیز در اختیار کاربران قرار می دهد.

در واقع در این دوربین ها نور نامرئی که همان مادون قرمز است وجود دارد. سیستم دوربین های دید در شب به صورت تک رنگ است و تصاویر را به رنگ سبز تیره نمایش می دهد. زیرا چشم انسان به رنگ سبز حساس بوده و تصاویر را برای چشم انسان نمایان می کند.

دید در شب رنگی دوربین مدار بسته
دید در شب رنگی دوربین مدار بسته

نحوه عملکرد دوربین مدار بسته دید در شب

دوربین های دید در شب امکانات دوربین های دید در روز همچون آینه، منشور و لنز را دارند. با این تفاوت که دوربین های دید در شب دارای قابلیت تقویت تصاویر نیز می باشد. بدین صورت که در این دوربین ها نورهای مرئی و مادون قرمز تبدیل به تصاویر دیجیتال شده و بدین طریق می تواند تصاویر باکیفیتی را به ثبت برساند.

البته برخی از این دوربین ها نیز فاقد نور هستند و با تشدید نور ماه تصاویر اطراف را ضبط می کنند.

مزایای دید در شب رنگی دوربین مدار بسته

از جمله مهم ترین ویژگی های دید در شب رنگی دوربین مدار بسته عبارت است از:

  • عملکردی بسیار ایده آل در محیط های کم نور
  • تعادل روشنایی تصاویر
  • ارائه دقیق از رنگ ها
  • جزئیات بالا
  • دیافراگم فوق پیشرفت
  • قیمت دوربین مدار بسته دید در شب

دوربین های دید در شب انواع مختلفی دارند و در برندهای مختلفی موجود می باشد که هر کدام دارای ویژگی ها و قابلیت های مختلفی می باشد. یکی از مهم ترین ملاک افراد در هنگام خرید، قیمت دید در شب رنگی دوربین مدار بسته است. این دوربین ها با توجه به قابلیت ها و امکانات ویژه و برقراری امنیت در تاریکی شب قیمت مناسبی دارند.

 

بخوانید
کابل RG-59

جهت اطلاع از قیمت روز این دوربین با دید افق تماس بگیرید

خرید دید در شب رنگی دوربین مدار بسته

برای خرید دید در شب رنگی دوربین مدار بسته فاکتورهای متعددی دارد و ویژگی های بسیاری را باید مورد توجه قرار دهید.

از جمله این ملاک ها می توان به تناسب با کاربردهای مخفی، عملکرد ایده آل در شب و روز، مصرف پایین انرژی، کاربردی در محیط های داخلی و بیرونی، مقاومت در برابر انواع شرایط جوی و قیمت محصول اشاره کرد.

جهت خرید باکیفیت ترین دوربین دید در شب با مناسب ترین قیمت با فروشگاه دید افق تماس گرفته و محصول مورد نظر خود را به همراه گارانتی کالا سفارش دهید.

بازدیدها: 1

در حال اعتبار سنجی لطفا منتظر بمانید ...