سنسور CDS در دوربین مدار بسته

سنسور CDS در دوربین مدار بسته

سنسور CDS در دوربین مدار بسته

دوربین های مدار بسته امروزی از مکانیزم های بسیار پیشرفته ای برای ضبط تصاویر استفاده می کنند. برخی از این قابلیت ها با چشم قابل مشاهده هستند و برخی دیگر نیز بر روی کیفیت ثبت تصاویر تاثیر می گذارد.

سنسور CDS از جمله قابلیت های موجود در دوربین است که باعث ضبط بهتر تصاویر می شود. سنسور CDS در دوربین مدار بسته در واقع نوعی کمکی در دوربین است که با روشن کردن ال ای دی های مادون قرمز امکان ضبط تصاویر در شب را فراهم می کند. بنابراین دوربین های دارای مادون قرمز از این مکانیز بهره برده اند.

معرفی سنسور CDS در دوربین مدار بسته و کارایی آن

سولفید کادیوم نوعی ترکیب شیمیایی است که در آن فرمول CDS به کار رفته است. سلول های CDS در برابر نور مقاومت بالایی از خود نشان می دهند. در واقع CDS سنسوری است که قابلیت تشخیص نور را در اختیار دوربین های مدار بسته قرار می دهد تا بتوانند در شب تصاویر باکیفیت تری را به ثبت برسانند.

این سنسور کم مصرف، ارزان، کوچک هستند و استفاده راحتی دارند و از این رو بسیار پرکاربرد می باشند.

 

سنسور CDS در دوربین مدار بسته برای کارایی نیاز به باتری دارند و از این رو برق مصرفی مورد نیاز خود را از باتری دوربین دریافت می کنند. کنتورهای CDS در دهه 1960 جایگزین سلول های سلنیوم گشت و استفاده از آن بسیار متداول شد.

در واقع سنسور CDS تحولی را در سیستم دوربین مدار بسته ایجاد کرده و کارایی آن را در شب افزایش داد. بدین سبب هر دوربین مدار بسته دید در شب که دارای قابلیت مادون قرمز است، دارای سنسور CDS نیز می باشد.

قیمت سنسور CDS در دوربین مدار بسته

معمولا سنسور CDS در داخل دوربین های مدار بسته مونتاژ شده است و شما برای خرید این قطعه نیازی به پرداخت هزینه جداگانه ندارید. با این وجود یکی از دلایل افزایش قیمت برخی از دوربین های مدار بسته وجود این سنسور می باشد.

البته نبود این سنسور در دوربین های مدار بسته کارایی آن را کاهش می دهد به همین دلیل بهتر است که دوربین هایی که فاقد این سنسور هستند را انتخاب نکنید.

بنابراین در صورتی که کنجکاو هستید که اطلاعات کامل تری در خصوص سنسور CDS در دوربین مدار بسته بدست بیاورید و از هزینه دقیق و بروز آن مطلع شوید، تنها کافیست از طریق شماره های درج شده در سایت با دید افق تماس بگیرید.

خرید سنسور CDS در دوربین مدار بسته

معمولا خرید سنسور CDS در دوربین مدار بسته برای افرادی مناسب است که در حوزه تعمیرات دوربین مدار بسته فعالیت دارند. با توجه به اهمیت کیفیت و ساختار سنسور CDS بر روی کارایی و عملکرد آن، بهتر است در هنگام خرید این محصول به برند آن توجه کرده و این محصول را از سایت ها و فروشگاه های مجاز و معتبر خریداری کنید.

دید افق باکیفیت ترین سنسور CDS را در اختیار کاربران قرار داده و خریداران عزیز می توانند این محصول را با اطمینان کامل از این فروشگاه سفارش دهند.

 

برای اطلاع از آخرین اخبار کانال   و  صفحه اینستاگرم دید افق را دنبال کنید (@dideofogh)

شماره های تماس 02144929827   02144929516

بازدیدها: 2

در حال اعتبار سنجی لطفا منتظر بمانید ...