فناوری ip67

فناوری ip67

فناوری ip67 نوعی استاندارد برای نشان دادن میزان محافظت بدنه داخلی و بیرونی دوربین می باشد. کلمه ip کوتاه شده کلمه ingress protection بوده و عدد آن نشان دهنده میزان محافظت این محصول در مقابل نفوذ است.

در واقع استاندارد ip برای دوربین های مدار بسته مورد استفاده قرار می گیرد. این استاندارد بین المللی میزان مقاومت این دوربین ها را در برابر گرد و غبار و یا مایعات تعیین می کند.

مشخصات فناوری ip67

دوربین های مدار بسته از قابلیت ها و فناوری های بسیاری بهره می برند و دارای ویژگی ها و مشخصه های بسیار زیادی هستند. برای این که بتوانید میزان کیفیت و ویژگی های این دوربین ها را تشخیص دهید، تمامی اطلاعات بر روی دوربین درج شده است.

فناوری ip67 بالاترین مقاومت دوربین را در برابر مایعات و گرد و غبار نشان می دهند و شما با خرید دوربین های دارای این قابلیت، می توانید به راحتی آن را در انواع مکان ها نصب کنید. حتی می توانید دوربین های مدار بسته با این قابلیت را در زیر آب نیز نصب نمایید و تصاویر مربوطه را ضبط نمایید.

 

تفاوت فناوری ip67 با ip68

هنگامی که شما مشخصات درج شده بر روی دوربین ها را مشاهده می کنید، متوجه می شوید که عدد یکان آن ها به صورت 6 و 7 و 8 در حال تغییر می باشد. استانداردهای ip67 و ip68 هر دو نشان می دهد که این محصول می تواند تا نیم ساعت زیر آب بدون هیچ آسیبی دوانم بیاورد.

حال با خود می پرسید که تفاوت این دو فناوری در چیست؟ در واقع می توان گفت که تفاوت بین این دو محصول در میزان دوام این محصول در برابر عمق آب باز می گردد نه زمان آن.

قیمت فناوری ip67

با توجه به این که فناوری ip67 یکی از قابلیت های بسیار مهم و ارزشمند در دوربین های مدار بسته است و برای ساخت آن تکنولوژی های بسیاری مورد استفاده قرار گرفته، طبیعی است که قیمت دوربین هایی که به فناوری ip67 مجهز شده اند بیشتر از سایر دوربین ها باشد.

قیمت این فناوری به کیفیت و میزان ماندگاری آن بستگی دارد و اصل بودن در این فناوری حرف اول را می زند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص تکنولوژی ip67 و اطلاع از قیمت این محصول تنها کافیست همین الان گوشی خود را برداشته و از طریق راه های ارتباطی درج شده در سایت با  شرکت دید افق تماس بگیرید تا کارشناسان فروش این فروشگاه شما را از قیمت روز و دقیق این محصول مطلع کنند.

خرید دوربین مدار بسته با فناوری ip67

در صورتی که قصد دارید که دوربین مدار بسته را در محیط بیرون نصب کنید، می توانید از دوربین هایی که از فناوری ip67 بهره برده اند استفاده کنید. این دوربین ها می توانند کارایی بسیاری برای شما داشته باشند.

مقاومت بالای این دوربین های مجهز شده به این فناوری در برابر نفوذ گرد و غبار و مایعات بالا بوده و شما می توانید این محصول را با بالاترین کیفیت از فروشگاه دید افق سفارش دهید.

 

بخوانید
یو پی اس UPS

برای اطلاع از آخرین اخبار کانال   و  صفحه اینستاگرم دید افق را دنبال کنید (@dideofogh)

شماره های تماس 02144929827   02144929516

بازدیدها: 5

در حال اعتبار سنجی لطفا منتظر بمانید ...