قیمت دستگاه دوربین مدار بسته

قیمت دستگاه دوربین مدار بسته

دوربین های مدار بسته وظیفه نمایش و ضبط تصاویر یک محدوده را برعهده دارند، به همین دلیل نوع دوربین باید بر اساس نیاز ساختمان و موقعیت آن خریداری شود.

قیمت دستگاه دوربین مدار بسته موضوع مهمی است که در این مقاله قصد داریم به آن بپردازیم. معمولا قیمت دوربین ها اولین سوالی است که بسیاری از شرکت های نصب دوربین های مدار بسته و افرادی که قصد نصب دوربین در ساختمان خود را دارند از ما می پرسند.

بنابراین ما در زیر فاکتورهای تاثیرگذار بر روی هزینه دستگاه دوربین مدار بسته را برای شما عنوان خواهیم کرد.

قیمت دوربین مدار بسته آنالوگ و تحت شبکه

دوربین های مدار بسته به دو نوع کلی دوربین های مدار بسته و دوربین های تحت وب تقسیم بندی می شوند.

دوربین های آنالوگ از جمله دوربین های اولیه هستند که از کیفیت نسبتا پایین تری نسبت به دوربین های تحت شبکه برخوردار می باشند. بنابراین هزینه دوربین های مدار بسته آنالوگ پایین تر بوده و جوابگوی فضاهای کوچک است.

در مقابل دوربین های تحت شبکه یکی از جدیدترین دوربین ها هستند که کیفیت فیلمبرداری بالاتری دارند و از این رو طبیعتا دارای قیمت بالاتری نیز می باشند.

برند دوربین

امروزه شرکت های بسیاری در زمینه تولید  انواع دوربین مدار بسته  فعالیت می کنند و دوربین های تولید شده در این شرکت ها دارای ویژگی ها و کیفیت های متفاوتی می باشد.

برند دوربین یکی از عوامل تاثیرگذار بر روی قیمت دستگاه دوربین مدار بسته است و در صورت خرید دوربین ها با برندهای معتبر شما ملزم به پرداخت هزینه بیشتری خواهید بود. ولی در مقابل کیفیت تصویری بالاتری نیز داشته و در هنگام زوم بر روی تصاویر جزئیات حفظ خواهند شد.

رزولوشن دوربین

مسلما هر چه دوربین رزولوشن بیشتری داشته باشد، شفافیت تصویر نیز بالاتر بوده و شما جزئیات بیشتری را می توانید مشاهده کنید. بنابراین تاثیر رزولوشن دوربین مدار بسته را بر روی قیمت آن نمی توان نادیده گرفت.

همچنین دوربین های تحت شبکه در مدل های مختلفی تولید می شوند که هر کدام برای ضبط تصاویر در قسمت های خاص مورد استفاده قرار می گیرد. در نتیجه محل نصب یا در واقع همان نوع دوربین نیز از دیگر عاملی است که باعث تغییر هزینه دستگاه دوربین مدار بسته می شود.

قیمت دستگاه دوربین مدار بسته در دید افق

دید افق فروشگاهی بسیار بزرگ است که سال هاست به صورت مستقیم و تخصصی در زمینه فروش انواع دوربین مدار بسته در حال فعالیت می باشد.

این فروشگاه با شرکت های تولید کننده دوربین های مدار بسته قرار داد داشته و از این رو دوربین های موجود در این فروشگاه به صورت مستقیم از درب شرکت در اختیار مشتریان قرار می گیرد.

بنابراین قیمت دستگاه دوربین مدار بسته در دید افق بسیار پایین تر می باشد و شما می توانید قیمت این فروشگاه را با سایر فروشگاه ها مقایسه کنید. جهت استعلام در دریافت لیست قیمت انوع دوربین مدار بسته از طریق شماره های مندرج در سایت با کارشناسان دید افق تماس حاصل نمایید.

بازدیدها: 6

بخوانید
قیمت دستگاه دوربین مدار بسته
در حال اعتبار سنجی لطفا منتظر بمانید ...