قیمت نصب دوربین مدار بسته

نصب دوربین مدار بسته

قیمت نصب دوربین مدار بسته

نصب دوربین مدار بسته یکی از نیازهای بسیاری از برج های بزرگ و شرکت ها می باشد. قیمت نصب دوربین به عوامل متعددی بستگی دارد و نمی توان قیمت ثابتی را برای آن برآورد کرد و هر شرکت ملاک های مخصوص به خود را برای نصب دارد.

با توجه به این که کیفیت نصب بر روی ضبط تصاویر به صورت مستقیم تاثیر می گذارد، توصیه می کنیم با سپردن نصب دوربین های مدار بسته به شرکت های مجاز و معتبر کیفیت فیلمبرداری و ضبط تصاویر را افزایش داده و بدین صورت ایمنی بیشتری در ساختمان داشته باشید.

عوامل تاثیرگذار بر روی قیمت نصب دوربین مدار بسته

نوع دوربین

یکی از مهم ترین عامل تاثیرگذار بر روی قیمت نصب دوربین مدار بسته، انتخاب نوع دوربین می باشد. همان طور که می دانید دوربین مدار بسته دارای انواع مختلفی است که با توجه به محل نصب یکی از مدل های دوربین انتخاب می شود.

به عنوان مثال شما برای ضبط تصاویر یک اتاق کوچک نیاز به پرداخت هزینه بالایی نداشته و با خرید دوربین ساده تر می توانید در هزینه های نصب دوربین مدار بسته صرفه جویی کنید.

یا بالعکس برای فیلمبرداری از یک ساختمان بزرگ باید با پرداخت هزینه بیشتر دوربین باکیفیت تر و مدل بالاتری را خریداری نمایید.

تعداد دوربین

تعداد دوربین ها نیز بر روی هزینه نصب دوربین مدار بسته تاثیر می گذارد. شما برای برخی از ساختمان ها تنها یک دوربین نیاز دارید ولی برای برج های و ساختمان های بزرگ باید چندین دوربین قرار دهید تا بتواند به صورت کامل ساختمان را پوشش دهد.

بنابراین تعداد دوربین ها نیز باید در لیست قیمت نصب دوربین قرار گیرد. البته شما با سفارش دوربین ها به صورت عمده از فروشگاه دید افق می توانید از تخفیفات این شرکت بهره مند شوید.

کابل کشی و ارتفاع نصب

بدیهی است که هر چه متراژ کابل کشی بالاتر باشد، شما ملزم به پرداخت هزینه بیشتری خواهید بود. همچنین هزینه نصب داکت و لوله فلکسی نیز در این لیست قرار می گیرد و بر روی هزینه های نصب تاثیر می گذارد.

علاوه بر آن در برخی موارد بسته بهه شرایط ساختمان لازم است که دوربین مدار بسته در ارتفاع بالای 3 متر قرار گیرد، در این صورت هزینه نصب دوربین مدار بسته افزایش می یابد.

قیمت نصب دوربین مدار بسته در دید افق

دید افق دارای کارشناسانی است که به صورت تخصصی انواع دوربین مدار بسته نصب می کنند. این متخصصین به دلیل تجربه بسیار بالا و کارکرد گروهی دوربین ها را به گونه ای نصب می کنند که بالاترین ایمنی را در ساختمان شما ایجاد کند.

همچنین از آن جا که خود فروشنده مستقیم انواع دوربین مدار بسته هستند، دوربین های ارائه شده در این فروشگاه قیمت بسیار مناسبی دارد و از این رو قیمت نصب دوربین مدار بسته در دید افق بسیار پایین تر از سایر شرکت های نصب می باشد.

شما می توانید با اطمینان کامل مراحل صفر تا صد نصب دوربین را به نصاب های دید افق بسپارید. جهت درخواست از طریق راه های ارتباطی درج شده در سایت سفارش خود را ثبت نمایید.

 

بخوانید
سنسور CDS در دوربین مدار بسته

برای اطلاع از آخرین اخبار کانال   و  صفحه اینستاگرم دید افق را دنبال کنید (@dideofogh)

شماره های تماس 02144929827   02144929516

بازدیدها: 9

در حال اعتبار سنجی لطفا منتظر بمانید ...