پکیج دوربین داهوا

پکیج دوربین داهوا

پکیج دوربین داهوا برای افرادی که به دنبال یک ست کامل دوربین هستند بهترین گزینه به شمار می رود. کارشناسان دید افق در هنگام ارائه این دوربین ها ابتدا نیازها و مکان نصب مشتری را در نظر می گیرند و سپس بر اساس آن مناسب ترین پکیج دوربین را به شما پیشنهاد می دهند.

این پکیج از اجزای محتلفی تشکیل شده است و در هنگام نصب شما احتیاج به هیچ قطعه دیگری نخواهید داشت. برای راهنمایی بیشتر در زمینه انتخاب بهترین و مناسب ترین پکیج دوربین با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

معرفی برند داهوا

شرکت داهوا یکی از بزرگترین و باکیفیت ترین شرکت تولید کننده دوربین مدار بسته در جهان است که در طی 15 سال فعالیت خود توانسته برند خود را جهانی کند. دوربین های داهوا یکی از باکیفیت ترین و بهترین تولید کنندگان دوربین مدار بسته است و کیفیت آن کاملا تضمین شده می باشد.

انواع پکیج دوربین مدار بسته داهوا

دوربین مدار بسته داهوا از نظر ساختار به سه دسته زیر تقسیم می شود:

دوربین مدار بسته آنالوگ

دوربین مدار بسته آنالوگ داهوا یکی از دوربین های اولیه است که امروزه استفاده از آن کمرنگ شده است. این دوربین نسبت به سایر دوربین های موجود کیفیت کمتری دارد و دارای نویز می باشد. البته در حال حاضر شرکت داهوا دیگر این دوربین ها را تولید نخواهد کرد.

دوربین مدار بسته پیکسلی

دوربین های پیکسلی از دیگر دوربین های مدار بسته موجود در بازار است که می تواند کیفیت تصویری مطلوبی را به شما ارائه دهد. برای انتقال تصویر در این دوربین ها از کابل کواکسیال استفاده می شود. دوربین مدار بسته پیکسلی در حال حاضر بر روی بقسیاری از ساختمان ها نصب می باشد.

دوربین مدار بسته تحت شبکه

پکیج دوربین مدار بسته تحت شبکه یکی از برترین و باکیفیت ترین پکیج دوربین داهوا موجود در بازار است که فروش بسیار بالایی در بازار دارد. برای تولید این پکیج به جای استفاده از کابل کواکسیال از شبکه استفاده می شود و شما می توانید تصاویر ضبط شده را به صورت آنلاین از گوشی خود پخش کنید.

قیمت پکیج دوربین داهوا

در بسیاری از ساختمان های تجاری و مسکونی یک دوربین جوابگوی پوشش دهی ساختمان نمی باشد به همین دلیل شما با خرید پکیج دوربین داهوا می توانید در هزینه های خود صرفه جویی کنید. پکیج های این شرکت شامل دوربین و سایر قطعات مورد نیاز از جمله کابل ها می باشد. به همین منظور شما می توانید قیمت پکیج دوربین داهوا را از دید افق استعلام کنید.

خرید پکیج دوربین داهوا

شما به جای خرید یک دوربین می توانید با خرید پکیج دوربین داهوا تمامی ساختمان خود را پوشش دهی کنید. دوربین های داهوا باکیفیت فوق العاده بالای خود می تواند بهترین کیفیت ضبط تصاویر را به شما ارائه دهند.

دید افق یکی از فروشگاه های بسیار معتبر و تضمین شده در زمینه فروش پکیج دوربین داهوا در ایران است و شما می توانید محصول خود را به صورت اینترنتی از این سایت سفارش دهید و آن را در ساختمان خود تحویل بگیرید.

برای اطلاع از آخرین اخبار کانال   و  صفحه اینستاگرم دید افق را دنبال کنید (@dideofogh)

شماره های تماس 02144929827   02144929516

 

بخوانید
دوربین سیم کارتی

بازدیدها: 0

در حال اعتبار سنجی لطفا منتظر بمانید ...