نصب دوربین مدار بسته

نصب دوربین مدار بسته

نصب دوربین مدار بسته

نصب دوربین مدار بسته

یکی از مواردی که تاثیر مستقیمی بر روی کیفیت دوربین و نحوه ضبط تصاویر دارد، نصب دوربین مدار بسته می باشد.

برای این که دوربین بتواند به خوبی تصاویر اطراف را ضبط کند باید بدانید که این دوربین ها را باید چگونه و در چه محلی نصب کنید و یا اصلا از چه دوربینی برای خود استفاده نمایید.

در ادامه به توضیحات بیشتری در خصوص نصب این دوربین ها خواهیم پرداخت.

 

نقشه دوربین مدار بسته

لازم است بدانید که پیش از این که اقدام به نصب دوربین مدار بسته کنید، باید نقشه ای از آن را تهیه کنید. در صورتی که شما نقشه این کار را در دست داشته باشید می دانید که چه دوربینی می تواند برای چه کاربردی باشد و دوربین خریداری شده تا چه محدوده ای را می تواند ضبط کند.

تعیین محل نصب

یکی از مهم ترین مرحله در نصب دوربین مدار بسته، انتخاب مناسب ترین مکان می باشد. در واقع محل دقیق نصب در نقشه قابل تعیین است.

در صورتی که محل نصب به درستی انتخاب نشود، شما با بهترین دوربین نیز نمی توانید تصاویر جالی نصب کنید. دوربین نصب شده باید تسلط کافی بر روی تمامی زوایا و محیط اطراف خود داشته باشد و بتواند تصاویر را به بهترین شکل ممکن در دسترس شما قرار دهد.

چکونه مناسب ترین دوربین را برای خود تشخیص دهیم؟

دوربین های مدار بسته انواع مختلفی دارد و هر کدام برای محیط های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. بنابراین دانستن این که چه دوربینی برای چه محیطی مناسب است، از اهمیت بسیاری برخوردار می باشد.

به عنوان مثال دوربین مدار بسته نصب شده در پارکینگ با دوربین مدار بسته نصب شده در راهرو متفاوت است. بنابراین برای این که نوع دوربین نصب شده را به خوبی تشخیص دهید با کارشناسان دید افق تماس بگیرید.

هزینه نصب دوربین مدار بسته

نصب دوربین مدار بسته هزینه بر است و برای این که دوربین مدار بسته به خوبی و به صورت استاندارد نصب شود حتما باید از یک کارشناس کمک گرفته شود. برای این که از هزینه نصب دوربین مدار بسته مطلع شوید تنها کافیست از طریق راه های ارتباطی با کارشناسان دید افق تماس حاصل نمایید.

نصب دوربین مدار بسته چقدر زمان می برد؟

نصب دوربین مدار بسته در صورتی که به افراد حرفه ای و متخصص سپرده شود زمان زیادی نیاز ندارد و این افراد می توانند در مدت زمان کوتاهی دوربین را نصب کنند. البته نمی توان تاثیر نوع دوربین و محل نصب را نیز در بازه زمانی آن بی تاثیر دانست.

تنظیمات دوربین مدار بسته

در هنگام نصب دوربین مدار بسته باید بتوانید تنظیمات دوربین را بدرستی انجام دهید. تنظیمات دوربین بر اساس مدل و نوع دوربین باید انجام شود و در صورتی که شما تسلط کافی به تنظیمات آن ندارید بهتر است این کار را به افراد متخصص بسپارید

زیرا در صورتی که دوربین به درستی تنظیم نشود نمی توانند کارایی خاصی داشته باشد. جهت کسب اطلاعات کافی در خصوص تنظیمات دوربین مدار بسته با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید.

برای اطلاع از آخرین اخبار کانال   و  صفحه اینستاگرم دید افق را دنبال کنید (@dideofogh)

شماره های تماس 02144929827   02144929516

بازدیدها: 2

در حال اعتبار سنجی لطفا منتظر بمانید ...