حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

دید اُفق | فروش و نصب تخصصی

دوربین مداربسته

dahua-forosh-vijeh
dahua-devices
hilook
dahua-economic
hamkar

چرا از دوربین مداربسته استفاده کنیم؟

امروزه با پیشرفت جوامع و صنعتی شدن، ضرورت استفاده از سیستم های نظارتی و امنیتی نیز به همان میزان برای اداره و مدیریت بهتر مورد نیاز است، برای پیشگیری از وقوع سرقت و سایر جرایم مالی مانند تخریب بهترین گزینه نصب دوربین مداربسته دزدگیر اماکن، و هوشمند سازی ساختمان می باشند .

دوربین مداربسته چه کاربردی دارد؟

سیستم های نظارتی کاربردهای فراوانی در زندگی ما دارند در تمامی کشورهای پیشرفته امروزی دوربین های امنیتی که در مکان های مختلف شهر، ادارات، بانک ها، بیمارستان ها و … کار گذاشته شده اند در واقع پایه های امنیت آن کشور می باشند و بسیاری از مجرمین توسط این دوربین ها شناخته می شوند. در مکان های خصوصی نیز هر شخص برای حفظ امنیت جانی و مالی خود می تواند از سیستم های امنیتی استفاده کند، امروزه استفاده از دوربین مدار بسته در پارکینگ منازل نیز بسیار متداول شده، شما با نصب یک سیستم امنیتی مناسب علاوه بر پیشگیری جرم در هزینه های خود نیز صرفه جویی می کنید. بیشتر بخوانید

نیاز به مشاوره دارید؟

فرم زیر را تکمیل و ارسال نمایید کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس می گیرند

محصولات AHD

سیستم مداربسته چیست؟

(closed-circuit television) یک سیستم مبتنی بر تلویزیون است که در آن سیگنال ها به صورت عمومی توزیع نمی شوند و تحت نظارت مالک هستند. استفاده ی مناسب از تصاویر این سیستم نظارتی به قراردادن مناسب دوربین های مداربسته بستگی دارد، در سیستم‌ های قدیمی‌ از نمایشگرهای سیاه و سفید با وضوح پایین، و بدون هیچ گونه قابلیت‌های تعاملی استفاده می شد که با پیشرفت نمایشگر ها دوربین های مداربسته نیز با کیفیت HD و رزولوشن بالا تولید شدند.
بیشتر بخوانید : فناوری HDCVI داهوا چیست؟
با خدمات رایگان مشاوره و کارشناسی از محل شما (بازدید رایگان) توسط ما از خرید خود پشیمان نخواهید شد.

X