معرفی شرکت دیدافق

شرکت فنی و مهندسی دید گستران افق آریا در زمینه فروش دوربین مداربسته و دزدگیر اماکن ، سیستم های حفاظتی دیدافق در سال 1392 تاسیس گردید و فعالیت خود را آغاز کرد.
موسسین شرکت دارای سابقـه ای در تامین و تجهیز و راه اندازی سیستم های مدار بسته و تجهیزات امنیتی بوده و سابقه درخشانی در زمینه های مطالعات امکان سنجـی، مهندسی پایه، مدیریت پروژه ها، شامل مهندسی خرید، نصب و اجرا، راه اندازی سیستم و مشاوره و مدیریت پروژه ها در حوزه های مزبور می باشند.
ماموریت ما :
تامین امنیت به گونه ای پیشرو، خدمت رسانی شایسته به هموطنان عزیز و مشتریان گرامی و سیاست های منابع انسانی موسسه خدمات حفاظتی نگاه گستران افق ( شرکت دیدافق ) آریا موفقعیت خود را مدیون تلاش های کار کنانش بوده است.
این شرکت با توجه به شرایط موجود در بازار اقدام به پخش دوربین های داهوا DAHUA ، AHD نونیم و عاملیت فروش دوربین های هایک ویژن HIKVISION و های لوک HILOOK کرده است.
یکی از برجستگی هایی که شرکت نگاه گستران افق آریا با مدیریت جناب مهندس حسین زاده پخش دوربین به تمامی نقاط کشور بوده که این مبحث باعث شده که همه همکاران شناخت کامل نسبت به مجموعه ما داشته باشند.
در کنار پخش عمده دوربین ها با توجه به درخواست مشتریان تمامی متعلقات موجود را هم برای همکاران ارسال میکنیم. این مجموعه باعث امنیت ، ارامش و اسوده خاطر بودن عموم شده که همواره با گارانتی معتبر خدمت مشتریان ارائه میشود. شرکت نگاه گستران افق اریا با داشتن کارشناسان فنی و تخصصی در حیطه دوربین مدار بسته پایه گذاری شده که میتواند جوابگو 24 ساعته برای همکاران باشند و مسائل پیش امده را بر طرف کند.
روح کاری مسلط بر ما :
دقیق بر مولفه های ادآب کار، حرفه ای گری بر قانون های روز ، مسئولیت پذیری در کارهای خود شرکت و مشتریان گرامی، نوآوری در بخش کار و مربوط
فعالیت های ما :
اولین قدم در هر کار کیفیت کار و بخش فعالیت و تفکر رو به جلو در هر فرآیند و مسئولیت پذیری بیشتر با شادمانی و اشتیاق، سرلوحه کار ما خلاقیت و نوآوری ممکن کردن غیر ممکن ها و رسیدن به کمال در کارها با گروه و مهندسان و مشاوران مبتکر شرکت نگاه گستران افق آریا.
چشم انداز :
انجام دادن دقیق مسئولیت شرکت و ثابت کردن خود به مشتریان و همکاران که در بخش دوربین مداربسته فعالیت دارند
استراتژی اولیه :
پیگیری و ارتقاء مداوم در کیفیت محصولات شرکت نگاه گستران افق آریا در درجه اول برای مشتریان که به دوربین مداربسته نیاز دارند و در درجه بعدی برای مشتریانی که از طریق سایت شرکت نگاه گستران افق آریا به نام dideofogh.com درخواست خودشان را ثبت می کنند.
سیر پیشرفت :
رسیدن به قله موفقعیت در شرکت و زمانی شرکت احساس قدرت می کنند که تمامی مشتریان احساس رضایتمندی کامل را داشته باشند و با توکل به خدا بتوانیم تمامی مراحل شرکت نگاه گستران افق آریا به سمت هدفمون با مشاوران و همکاران گرامی هدایت کنیم.
اهداف بلند مدت :
حفظ روند پیشرو و نگه داشتن بخش های مدیریتی و ارتقا این بخش ها
فلسفه اصلی :
تشکیل یک چرخه خوب و کارآمد و برای دیدار با مشتریان در بخش حوضه کاری و رقابتی و رسیدن به اهداف بالاتر و کمک کردن به مشتریان گرامی در بخش هایی که نیاز به کمک های مشاور در بخش حوضه کاری و فعالیت های مهم در بخش های مهم کاری دارند.
که ما مسئول کارکنان خود هستیم. کارکنان مسئول مشتریان هستند و مشتریان به حرکت این مجموعه کمک می کنند که شراکت سالم و همیشگی داشته باشیم.
برخی از پروژه های اجرائی شرکت
 • پروژه نصب و راه اندازی سیستم های دوربین مداربسته و دزدگیر اماکن دانشگاه علوم پزشکی تهران ( بیمارستان میرزا کوچک خان)
 • پروژه نصب و راه اندازی سیستم دوربینهای مدار بسته و دزدگیر اماکن در تالار فرماندهی لجستیک نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران
 • پروژه نصب و راه اندازی سیستم های دوربین مداربسته دانشگاه علوم پزشکی ایران ( بیمارستان سینا)
 • پروژه نصب و راه اندازی سیستم دوربینهای مدار بسته قرارگاه پدافند هوایی خاتم االنبیا ( ص )موشک
 • پروژه نصب و راه اندازی سیستم های حفاظتی سیستم دوربینهای مدار بسته قرارگاه پدافند هوایی خاتم االنبیا (ص ) فاوا
 • پروژه نصب و راه اندازی سیستم دوربینهای مدار بسته قرارگاه پدافند هوایی خاتم االنبیا ( ص )زمین به هوا
 • پروژه نصب و راه اندازی سیستم دوربینهای مدار بسته بیمارستان امیراعلم
 • پروژه نصب و راه اندازی سیستم های حفاظتی سیستم های دوربین مداربسته وزارت جهاد کشاورزی( مجتمع الله) واقع در پونک
 • پروژه نصب و راه اندازی سیستم های دوربین مداربسته وزارت جهاد سازندگی
 • پروژه نصب و راه اندازی سیستم های دوربین مداربسته وزارت ارشاد
 • پروژه نصب و راه اندازی سیستم دوربین مدار بسته آماد و پشتیبانی