دوربین سیم کارتی

23 آبان، 1400

ویژگی های دوربین سیم کارتی مدل TM100

دوربین مداربسته یا CCTV نوعی از دوربین های امنیتی به شمار می آید که می تواند تصاویر مربوط به محل مورد نظر را ضبط کرده و در حافظه خود نگهداری کند.

یکی از ویژگی های اصلی دوربین مداربسته، حفظ امنیت محل مورد نظر شما و جلوگیری از سرقت می باشد، زیرا با نصب این وسیله می توانید از هرگونه تخلف و ارتکاب جرم جلوگیری کرده و افراد متخلف را شناسایی کنید و به پلیس و مراجع قانونی تحویل دهید.

 

دوربین های مداربسته با توجه به نوع عملکرد و حافظه ی آن ها به انواع مختلفی تقسیم می شوند. در این مقاله می خواهیم دوربین سیم کارتی مدل TM100 را به شما معرفی کرده و ویژگی های مربوط به آن را بررسی می کنیم.

دوربین سیم کارتی مدل TM100 از جمله دوربین های بی سیم به شمار می آید که از وای فای نیز برخوردار می باشد و جزء جدیدترین دوربین های بی سیم محسوب می شود.

نوع جدید این مدل از امکانات پیشرفته تری برخوردار می باشد، به همین دلیل است که در میان خریداران بیشترین محبوبیت را کسب کرده است.


نحوه عملکرد دوربین سیم کارتی TM100:

این سری از دوربین ها، اینترنت مورد نیاز خود را از طریق سیم کارت فراهم می کنند و با جدیدترین تکنولوژی 3G و 4G فعالیت می کنند. عملکرد این دسته از دوربین ها بدین گونه است که اگر در هنگام ارتکاب جرم آنتن و اینترنت قطع شود و به طور کامل از دسترس خارج شود، پس از اتصال اینترنت تمامی اتفاقاتی که هنگام قطع اینترنت رخ می دهد از طریق اینترنت سیم کارت به دوربین مورد نظر منتقل می شود.

صحیح است که برای این نوع مدل اصطلاح بی سیم در نظر گرفته می شود اما به نیروی برق نیازمند می باشد، بنابراین این نیرو از طریق آداپتور فراهم می شود و تغذیه ی دوربین سیم کارتی را به طور کامل انجام می دهد.

البته بعضی از دوربین های سیم کارتی به آداپتور نیازمند نیستند و به وسیله باتری داخلی یا پنل خورشیدی تغذیه می شوند، پس هنگام خرید این گونه دوربین ها این نکته را در نظر بگیرید و به نوع تغذیه ی آن ها توجه کنید.

محل نصب دوربین سیم کارتی TM100:

آپارتمان های مسکونی: این گونه دوربین ها را می توان در مکان هایی از آپارتمان نصب کرد که امکان تهیه اینترنت و مودم برقرار نمی باشد.

نظارت بر وسایل حمل و نقل: می توان برای بررسی و حفاظت از وسایل حمل و نقل عمومی مانند اتوبوس و … از آن ها استفاده کرد.
از دیگر مکان های مورد استفاده می توان به خیابان ها و ورودی محل هایی همچون رستوران، هتل و …. اشاره کرد.

نصب در مزرعه و جنگل ها: به علت فراهم شدن اینترنت به وسیله ی سیم کارت، می توان از مزارع مورد نظر حفاظت کرد و از سرقت جلوگیری کرد، همچنین برای مراقبت از حیوانات و جلوگیری از شکار غیرقانونی دوربین های مداربسته با پوشش مناسب در قسمت های مختلف جنگل نصب می شوند تا حیوانات احساس خطر نکرده و به زندگی عادی خود ادامه دهند.

ویژگی های دوربین های مداربسته مدل TM100:

به کارگیری چند دوربین به وسیله ی یک سیم کارت
اگر برای محیط مورد نظر خود به چند دوربین سیم کارتی مدل TM100 نیاز دارید، دیگر لازم نیست که برای هر دوربین یک سیم کارت مجزا خریداری کنید زیرا میتوان برای یکی از دوربین های بی سیم سیم کارت 3G یا 4G خریداری کرده و اینترنت آن را وصل کنید، سپس اینترنت دوربین را برای سایر دوربین ها به اشتراک بگذارید.

ذخیره سازی تصاویر و فیلم ها و اطلاع رسانی به موقع

دوربین سیم کارتی مدل TM100 به گونه ای طراحی شده است که در صورت مشاهده ی هرگونه حرکتی، شروع به فیلمبرداری کرده و تمامی اطلاعات را ذخیره می کنند و از طریق پیامک به شخص ارسال می کنند و او را نسبت به تمامی وقایع آگاه می کنند.

این نوع دوربین مداربسته به دستگاه DVR نیازی ندارد زیرا حافظه ی جانبی بالایی دارد و تمامی اطلاعات مورد نیاز را در حافظه ی خود ذخیره می کند و می تواند فیلم ها و عکس های مورد نظر را تا 64 گیگ پشتیبانی کند.

به کار بردن سیم کارت های ایرانی و پشتیبانی از آن ها

این مدل از دوربین های مداربسته برای کشور ایران طراحی شده اند به طوری که تمام سیم کارت های ایران را به راحتی پشتیبانی کرده و اینترنت سیم کارت را در اختیار آن قرار می دهد.

 

قابلیت دید در شب

این گونه دوربین های امنیتی به علت مجهز بودن به LED می توانند در محیط های بسیار تاریک نیز، تصاویر لازم را ضبط کرده و از مکان مورد نظر فیلم برداری کنند، همچنین می توانند تا فاصله ی 6 متری از محیط اطراف محافظت کرده و امنیت لازم را برقرار کنند.

تصاویر ضبط شده در شب به صورت سیاه و سفید نمایش داده می شوند تا تمامی جزئیات لازم توسط بیننده قابل مشاهده باشد.

مشخصات فنی دوربین مداربسته TM100:

توانایی ضبط صدای فیلم
توانایی مشاهده ی تصاویر و فیلم های ضبط شده بر روی گوشی
توانایی ذخیره سازی فیلم به مدت یک هفته
برخورداری از میکروفون و اسپیکر
طراحی و ظاهر بسیار زیبا
قابلیت مشاهده ی آنلاین فیلم در زمان مسافرت یا خرید
هشدار از سرقت و اطلاع رسانی از موقعیت محیط
برخورداری از وسایل جانبی همچون شارژر، دفترچه راهنما برای استفاده و ضمانت

سخن پایانی

دوربین سیم کارتی مدل TM100 از جمله جدیدترین دوربین های امنیتی محسوب می شود و بسیار کارآمد است، همچنین از حافظه ی بالایی برخوردار بوده و می تواند تمامی اطلاعات مورد نظر را ذخیره کند.

علاوه بر این در صورت مشاهده ی هرگونه تخلف و سرقت، شخص مورد نظر را از طریق پیامک آگاه کرده و در خصوص سرقت به او هشدار می دهد.

به همین دلیل است که به شما پیشنهاد می دهیم خرید این محصول را در اولویت خود قرار دهید، زیرا علاوه بر تمامی موارد ذکر شده از قابلیت دید در شب نیز برخوردار می باشد، بنابراین در طول شبانه روز امنیت را برقرار کرده و رضایت خریدار خود را کسب می کند.