حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

دید اُفق | فروش و نصب تخصصی

دوربین مداربسته

نگاهی به منبع تغذیه و برق سیستم نظارتی

استفاده از منبع تغذیه مناسب برای دوربین مداربسته مهم است و در صورتی که این مورد رعایت نشود دوربین‌ها به درستی کار نمی‌کنند.

اگر به دنبال تهیه یک سیستم نظارتی برای خود هستید توصیه ما به شما استفاده از پکیج دوربین مداربسته می باشد چرا که این پکیج ها توسط متخصصین این حرفه طراحی شده و تمامی اجزای این پکیج به خوبی با هم هماهنگ می باشند که نتیجه اش بیشترین کارایی و کم ترین هزینه برای مشتری است، در غیر این صورت در ادامه این مطلب همراه با باشید.

قبل از خرید منبع تغذیه، شما نیاز دارید بدانید که به چه تعداد دوربین نیاز دارید، تعیین تعداد دوربین مورد نیاز شما مهم‌ترین نقش را در تعیین اینکه آیا شما نیاز به یک آداپتور برق دارید یا جعبه منبع تغذیه، مهم است. اگر فقط یک دوربین باشد، فقط به یک آداپتور 2آمپر 12ولت مانند تصویر زیر نیاز دارید.

انواع مختلف آداپتور

انواع مختلفی از پاور های دوربین مداربسته وجود دارد از جمله 5آمپر، 10آمپر، 15آمپر، 20 آمپر که در موارد استفاده ی بیشتر از دوربین از این آداپتورها استفاده می شود مثلا شما می توانید برای 4 دوربین برای به ازای هر دوربین از چهار آداپتور 2 آمپر و یا از یک آداپتور 10آمپر استفاده نمایید. مزیت استفاده از آداپتور قوی تر بجای چند آداپتور هزینه ی کم تر و به طور عامیانه تمیز در آوردن کار می باشد.

 

جعبه های منبع تغذیه چیست؟

اگر شما 16 دوربین دارید، ممکن است به یک جعبه منبع تغذیه نیاز دارید. شما می‌توانید جعبه توزیع قدرت را بر روی یک دیوار نزدیک قرار دهید و آن را به یک پریز استاندارد وصل کنید. استفاده از جعبه توزیع قدرت یک مزیت است چون این جعبه فلزی است و معمولاً قفل شده و نیاز به یک کلید دارد. آن‌ها همچنین با دوام و در بعضی مدل ها ضدآب هستند. جعبه توزیع قدرت، مدیریت قدرت برای دوربین‌های چندگانه را در یک نقطه مرکزی که معمولاً نزدیک DVR است، آسان‌تر می‌کند. این مورد باعث می‌شود نصب دوربین بهتر شده و اجرای کابل و سازمان‌دهی آن راحتر شود. به‌جای داشتن 16 دوشاخه برق، شما فقط می‌توانید تمام سیم‌ها را به جعبه توزیع برق وصل کنید. تمام سیم‌هایی که به دوربین‌های شما قدرت می‌دهند به‌جای این‌که در سراسر DVR شما آویزان شوند، می‌توانند به‌راحتی به منبع تغذیه متصل شوند. منبع تغذیه به یک پریز برق 110 ولت متصل می‌شود. جعبه‌های منبع تغذیه 16،8،4 و 18 کاناله وجود دارد.

dideofogh
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X