حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

پخش عمده دوربین مداربسته

معرفی برند داهوا

داهوا در سال 2002 میلادی با تولید DVR های 8 کانال Real-time آغاز به کار کرد و تا سال 2003 موفق به تولید دستگاههای 16 کانال Real-time شد.از سال 2006 با تغییر در ساختار شرکت موفق به راه اندازی خط تولید در تمام ضمینه های حفاظتی از جمله دوربين مداربسته ، DVR ، دوربين هاي تحت شبكه ، سرور وغیره شد. در سال 2011 موفق به تولید DVR با پلت فرم N6 شد. (بستر های نرم افزاری اقتباس شده از تراشه های دو هسته ای) با عرضه این نوع DVR در بازارهای جهانی سریعاٌ یکی از محبوبترین ها بین مشتریان و توزیع کنندگان شد . داهوا برای اولین بار موفق به تولید DVR ، با تعداد کانال 32 فول D1 در جهان گردید .

داهوا در بازار ایران

به جرات می توان گفت که برند داهوا در ایران برند برتر سیستم های امنیتی می باشد قیمت های داهوا در دوره های زمانی که به صورت لیست قیمت ارائه می شود تقریبا یکسان است. محصولات داهوا به طور گسترده در خرده فروشی ها، مدارس، هتل ها، بانک ها، بیمارستان ها، ساختمان های اداری، بزرگراه ها، عوارضی ها (کنترل ترافیک) استفاده شده است .

خدمات پس از فروش داهوا

خدمات پس از فروش داهوا بهترین مزیت برند داهوا در ایران نصب به سایر برند ها می باشد که مشتریان خود را در بالاترین سطح رضایت حفظ می کند. ما به تمامی نصابان دوربین مداربسته و شرکت های فروش دوربین مداربسته پیشنهاد می کنیم برای پیشرفت کار و بهبود درصد رضایت مشتریان حتما از داهوا استفاده کنند .

X