حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

Dahua رتبه دوم را در a&s Top 50 کسب کرد

فناوری Dahua در سال 2018 به شماره 2 در لیست برترین های دوربین مداربسته نشریه a&s اضافه شد و از سال 2014 برای پنجمین بار به سمت یک موقعیت بالاتر از سال قبل حرکت کرد.

Dahua رتبه دوم را در a&s Top 50 کسب کرد

به‌عنوان یکی از تأثیرگذارترین رتبه‌بندی‌ها، امنیت 2018 50 در سال 2017 توسط درآمدهای فروش محصول، سود ناخالص، حاشیه سود و سود خالص رتبه‌بندی می‌شود. فناوری Dahua  در سال جاری با کسب درآمد ناخالص 18844،458،053.78 یوان (2.88 بیلیون دلار)، 41.38 درصد نسبت به سال قبل افزایش داشته است.

رتبه 2 در امنیت 50، نتیجه تعهد مداوم شرکت به موفقیت مشتری، ایجاد ارزش با محصولات و راه‌حل‌های مبتنی بر نیاز بازار واقعی است. جهانی شدن و محلی سازی نیز به‌شدت ارتقا یافته است تا بهتر از جوامع محلی در بیش از 180 کشور و مناطق استفاده شود.

نوآوری تکنولوژیک که هسته توسعه در فناوری Dahua است، از طریق سرمایه‌گذاری بالا در تحقیق و توسعه از سال 2014 نشان داده شده است. در سال 2018، فناوری Dahua  مجموعه‌ای از محصولات و راه‌حل‌های AI برای سناریوهای مختلف را راه‌اندازی کرد که امکان محافظت در محیط، تشخیص چهره و شمارش افراد و غیره را فراهم می‌آورد.

خدمات و کیفیت تمرکزات اصلی باقی می‌ماند. فناوری Dahua ، با ایجاد 54 شرکت خارجی و دفاتر نمایندگی و 22 مرکز خدمات خارج از کشور، و مرکز پشتیبانی فنی از راه دور در HQ، خدمات و کیفیت جهانی را با ارائه پشتیبانی در زمینه فروش، بازاریابی، آموزش، تعمیر و نگهداری، خدمات از راه دور و در محل فنی و غیره به بازارهای محلی تضمین می‌کند.

در سال 2018، فناوری Dahua ،”قلب شهر”، یک موتور توسعه شهر هوشمند پشتیبانی شده توسط سنجش کامل، اطلاعات کامل، محاسبه کامل و قابلیت‌های اکوسیستم کامل را راه‌اندازی کرد تا ساخت یک چارچوب شهر هوشمند جدید از”پلت فرم، دو مرکز، برنامه‌های کاربردی N (1 + 2 + N) را برای کاربرد در شهر، صنعت و سطح تجاری تحقق بخشد.

در همان سال، مرکز عرضه فناوری Dahua اروپا برای تأمین بازارهای اروپایی با خدمات بهتر مشتری و تحویل سریع‌تر از طریق مونتاژ و خدمات متمرکز لجستیک محلی افتتاح شد. اطمینان از راه‌حل‌های Dahua نیز با گرفتن مقام اول در پروژه عالی QFD آسیا ثابت شده است.

رتبه 2 در امنیت 50، تشخیص و تأیید ارزشمند شرکت است. فناوری Dahua  همچنان بر روی «نوآوری، کیفیت و خدمات» تمرکز خواهد کرد تا مأموریت “ایجاد یک جامعه ایمن و زندگی صحیح‌تر” را تحقق بخشد.

 

منبع :  Security 50 Rankings – asmag.com

برای بررسی رنکینگ Top 50 این نشریه نیاز به ثبت نام دارید!

تیم دید اُفق
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X