حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

Dahua رتبه دوم را در a&s Top 50 کسب کرد

Dahua رتبه دوم را در a&s Top 50 کسب کرد

فناوری Dahua در سال 2018 به رتبه دوم در لیست برترین های دوربین مداربسته نشریه a&s اضافه شد و از سال 2014 برای پنجمین بار به سمت یک موقعیت بالاتر از سال قبل حرکت کرد.

Dahua رتبه دوم را در a&s Top 50 کسب کرد

به‌عنوان یکی از تأثیرگذارترین عامل برترین های 2018 آمارهای سال قبل از جمله درآمدهای فروش محصول، سود ناخالص، حاشیه سود و سود خالص می باشد. فناوری Dahua در سال جاری با کسب درآمد ناخالص 18844،458،053.78 یوان (2.88 بیلیون دلار)، 41.38 درصد نسبت به سال قبل افزایش داشته است.

رتبه دوم

در رنکینگ (Top 50)، نتیجه تعهد مداوم شرکت به موفقیت مشتری، ایجاد ارزش با محصولات و راه‌حل‌های مبتنی بر نیاز بازار واقعی است. جهانی شدن و محلی سازی نیز به‌شدت ارتقا یافته است تا بهتر از جوامع محلی در بیش از 180 کشور و مناطق استفاده شود.

تکنولوژیک

نوآوری تکنولوژیک که هسته توسعه در فناوری Dahua است، از طریق سرمایه‌گذاری بالا در تحقیق و توسعه از سال 2014 نشان داده شده است. در سال 2018، فناوری Dahua مجموعه‌ای از محصولات و راه‌حل‌های AI برای سناریوهای مختلف را راه‌اندازی کرد که امکان محافظت در محیط، تشخیص چهره و شمارش افراد و غیره را فراهم می‌آورد.

خدمات و کیفیت تمرکزات اصلی باقی می‌ماند. فناوری Dahua، با ایجاد 54 شرکت خارجی و دفاتر نمایندگی و 22 مرکز خدمات خارج از کشور، و مرکز پشتیبانی فنی از راه دور در HQ، خدمات و کیفیت جهانی را با ارائه پشتیبانی در زمینه فروش، بازاریابی، آموزش، تعمیر و نگهداری، خدمات از راه دور و در محل فنی و غیره به بازارهای محلی تضمین می‌کند.

در سال 2018، فناوری Dahua،”قلب شهر”، یک موتور توسعه شهر هوشمند پشتیبانی شده توسط سنجش کامل، اطلاعات کامل، محاسبه کامل و قابلیت‌های اکوسیستم کامل را راه‌اندازی کرد تا ساخت یک چارچوب شهر هوشمند جدید از”پلت فرم، دو مرکز، برنامه‌های کاربردی N (1 + 2 + N) را برای کاربرد در شهر، صنعت و سطح تجاری تحقق بخشد.

در همان سال، مرکز عرضه فناوری Dahua اروپا برای تأمین بازارهای اروپایی با خدمات بهتر مشتری و تحویل سریع‌تر از طریق مونتاژ و خدمات متمرکز لجستیک محلی افتتاح شد. اطمینان از راه‌حل‌های Dahua نیز با گرفتن مقام اول در پروژه عالی QFD آسیا ثابت شده است.

رتبه 2 در امنیت 50، تشخیص و تأیید ارزشمند شرکت است. فناوری Dahua همچنان بر روی «نوآوری، کیفیت و خدمات» تمرکز خواهد کرد تا مأموریت “ایجاد یک جامعه ایمن و زندگی صحیح‌تر” را تحقق بخشد.

 

منبع :  Security 50 Rankings – asmag.com

برای بررسی رنکینگ Top 50 این نشریه نیاز به ثبت نام دارید!

کلیدواژه : Dahua رتبه دوم
مدیر آی تی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 4 =

X