حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

چگونه از فیلم های دوربین مداربسته مراقبت کنیم؟

چگونه از فیلم های دوربین مداربسته مراقبت کنیم؟

زمانی که شما سیستم های نظارتی را در منزل یا ساختمان های تجاری خود نصب می کنید، نگرانی های شما برای صدمه دیدن و سرقت اموال از بین می رود البته تنها همین کار (نصب دوربین مداربسته) کافی نیست و باید برای امنیت فیزیکی و نرم افزاری هم اقدامات لازم را انجام دهید، در این پست شما را با روش های افزایش امنیت نرم افزاری و حفظ اطلاعات دوربین مداربسته که چندان سخت نیز نمی باشند آشنا می کنیم در ادامه همراه ما باشید.

چطوری از فیلم های حفاظتی خود مراقبت کنیم؟


تغییر رمز عبور

هرگز ارزش داشتن رمز عبور قوی را دست کم نگیرید، همیشه استفاده از رمز عبور قوی را مد نظر داشته باشید. بهترین راه برای اطمینان از اینکه رمز عبور شما به طور موثر مورد استفاده قرار بگیرد این است که آن را به طور مرتب تعویض کنید. تغییر رمز عبور خود به طور مرتب، در صورتی که قوی نیز باشد، می تواند یک نکته مثبت برای امنیت فیلم های دوربین مداربسته شما باشد.

بسیار مهم است که هیچ گونه از اطلاعات شخصی خود را در رمز عبور خود استفاده نکنید، زیرا ممکن است کسی به راحتی حدس بزند. استفاده از ترکیب تصادفی حروف، اعداد و نویسه های خاص می تواند بهترین روش برای ساختن رمز عبور قوی باشد.

به روز باشید

شما تا زمانی می توانید از نرم افزارها استفاده کنید که از فیلم های شما محافظت کنند. اگر نرم افزار شما به روز رسانی نشود، می تواند مشکلات زیادی را برای شما به وجود بیاورد. مشکلات مربوط به نرم افزارهای که به روزرسانی نشده اند به تدریج نمایان می گردد، بنابراین تا جایی که می توانید نرم افزارهای خود را به روزرسانی کنید.

بسیار مهم می باشد که نرم افزار امنیتی خود را مرتبا به روزرسانی کنید.

ریسک های غیر ضروری

با استفاده از پدیده ای به نام حافظه ابری به راحتی می توانید فیلم های خود را ذخیره کنید ولی همیشه بهترین گزینه برای ذخیره سازی داده های مهم و شخصی نیست. زمانی که شما اجازه می دهید فیلم های امنیتی شما در این حافظه های ذخیره ابری قرار بگیرد، شما با ریسک هایی مواجه خواهید بود. فیلم شما می تواند نسبت به هک شدن اطلاعات شخصی و کاری شما آسیب پذیر شود.

در ضمن اگر کسی بخواهد تصاویری از خودشان را ببینند که توسط سیستم های شما ثبت شده است، مطمئن شوید که تعداد بسیار کمی از افراد به این فیلم دسترسی داشته باشند و یا اینکه صاحبان این فیلم ها می بایست امنیت فیلم ها را بهبود ببخشند. شما باید همیشه کسانی را که این فیلم ها را می بینند، کنترل کنید. و اطمینان حاصل کنید که این سیستم تنها برای هدفی که برای آن در نظر گرفته شده است، استفاده می شود.

در حالی که اکثر مردم از نظر فیزیکی از سیستم های دوربین مداربسته خود محافظت می کنند، بسیار مهم می باشد که از فیلم های امنیتی نیز محافظت شود. محافظت از فیلم های امنیتی بسیار مهم می باشد، اما قبل از اینکه حتی دوربین مدار بسته خود را نصب کنید، باید مطمئن شوید که بهترین گزینه برای نیازهای شما می باشد.

اشتراک گزاری مطلب
مدیر آی تی
X