دوربین حرارتی PMT Security

PMT Security

دوربین حرارتی PMT Security

PMT Security UNVUSS-TIC500 

 (تکنولوژی PMT )یک دوربین حرارتی را طراحی کرده است که به سرعت و به راحتی در انواع مختلفی از سناریوها مستقر می شود. که به منظور غربالگری افرادی که وارد یک محل می شوند تا در صورت داشتن تب وجود داشته باشد ، که به طور بالقوه می تواند به مبارزه با شیوع بیماری های عفونی مانند Covid-19 کمک کند.

 “درون یک جعبه” شامل کلیه اجزای مورد نیاز برای اسکن کامل بدنه حرارتی از جمله دوربین ، سه پایه و “بدن سیاه” است که در سیستم غربالگری دمای بدن برای بهبود دقت اندازه گیری دما استفاده می شود.
می توان در یک منطقه نسبتاً کوچک مستقر کرد و برای تحرک طراحی شده است. می توان آن را در عرض چند دقیقه برداشت و به منطقه دیگری منتقل کرد. UNVUSS-TIC500 همچنین دارای عملکردهای هشدار خودکار است.
به کارکنان اجازه می دهد تا بدون نظارت مداوم دستگاه ، کارهای روزانه خود را انجام دهند. استفاده از آن ساده است و می تواند بدون نیاز به استخدام یک فرد اختصاصی برای نظارت بر نقاط ورود ، توسط کارمندان موجود اداره شود.

مدیر عامل PMT Security

دارن تیلور ، مدیر عامل  دوربین مدار بسته PMT Security گفت: “این واقعیت که این یک راه حل کامل است و تمام قسمت های آن از همان منبع تهیه می شوند ، آن را بسیار جذاب می کنند.” “همچنین راه اندازی ساده و در نهایت قابل حمل نیز ساده است ، بنابراین در فضاها و محیط های متنوعی کار خواهید کرد تا به شیوع عفونت کمک کرده و به طور بالقوه فعالیت های تجاری را در این مواقع دشوار حفظ کنید.”

PMT

از نظر بازخورد از مشتریان موجود و بالقوه ، دوام و پتانسیل لازم برای این نوع راه حل ها را دارد. با تجربه گسترده آنها و سابقه طولانی ما در همکاری با پروژه های بزرگ ، این امر برای ما مهم نبود که شرکای مورد اعتماد ما Seadan را انتخاب کنیم. ما در طی تصمیم گیری از آنها مشورت گرفتیم و از آنها مشاوره گرفتیم تا بهترین محصول UNV را به بازار بیابیم. “
محلول با دقت 0/3 (به علاوه یا منهای) یک درجه سانتیگراد که به صورت حرفه ای تحت شرایط مناسب نصب می شوند ، دقیق است. دامنه دمای معمولی بدن انسان توسط تولید کننده از پیش تنظیم شده است 
بنابراین می توان به دستگاه اعتماد کرد تا در صورت داشتن درجه حرارت بالا فرد را به طور دقیق ارزیابی کند. دوربین حرارتی قرار است فردی را که دو متر با آن قدم می زند ، اسکن کند و خواندن این که آیا فرد در حال حرکت است یا در حال ایستاده است را فراهم کند.
ptm- دوربین حرارتی

مدیر کل گروه امنیت و الکترونیک Seadan

بلیک باکلند ، مدیر کل گروه امنیت و الکترونیک Seadan ، توزیع کنندگان  UNVUSS-TIC500 ، می افزاید: “این امر می تواند تقریباً در هر بازار اعم از حمل و نقل عمومی تا خرده فروشی ها و ساختمانهای بزرگ شرکت ها اعمال شود.
در حالی که محصولی وجود ندارد که بتواند فرد را اسکن کند و بگوید که آیا آنها Covid-19 یا عفونت مشابهی در مرحله جوجه کشی دارند ،
اما این راه حل احتمال مراجعه به کار یا عمومی را در صورت خفیف بودن از بین می برد یا تصمیم گرفته است به سادگی برای “سربازی” با گلو درد و سرفه خود. تداوم تجارت در این زمان بسیار مهم است و هر کاری که می تواند انجام شود برای گسترش عفونت مفید است. “
تیلور نتیجه می گیرد: “امیدوارم این راه حل به نوعی به این امکان برسد که مشاغل بتوانند یک محیط کار سالم را حفظ کنند و آرامش خاطر را فراهم کنند که افرادی که وارد یک محل می شوند علائم تب را نشان نمی دهند.”
پیگیری سفارش
لیست مقایسه