حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

دید اُفق | فروش و نصب تخصصی

دوربین مداربسته

Synchoronus playback یا بازپخش همزمان تصاویر چیست؟

اصطلاح Synchoronus playback به تعداد تصاویری که دستگاه (معمولا دستگاه های DVR یا NVR) به طور همزمان می توانند بازپخش کنند اشاره دارد. اصطلاح  Play Back به معنای بازپخش تصاویری است که از قبل ضبط شده اند.

Synchoronus playback یا بازپخش همزمان تصاویر چیست؟
Synchoronus playback یا بازپخش همزمان تصاویر چیست؟

سئوالی که اینجا مطرح است این است که چرا تعداد تصاویری که دستگاه می تواند به طور همزمان پخش کند برای ما مهم است؟

برای باز پخش تصاویر دستگاه باید از قدرت پردازشگر خود استفاده کند . برای نمایش هر تصویر دوربین مدار بسته ابتدا آن تصویر پردازش می شود سپس بسته به قدرت پردازشگر دستگاه تعداد و کیفیت تصاویری که می تواند پردازش و پخش کند متفاوت است.

در گذشته موضوع مهم بازپخش تمام کانال های یک دستگاه بود اما امروزه تقریبا همه دستگاه ها می توانند تمام کانال های خود را باز پخش کنند و نکته مهم و رقابتی دستگاه ها رزولوشن و کیفیت تصویر است.

معمولا دستگاه هایی که می توانند بیشتر از چهار تصویر را با رزولوشن 1080 بازپخش کنند خیلی زیاد نیستند پس اگر شما فردی هستید که به دنبال بازبینی پی در پی چندین تصویر از دستگاه خود هستید بازپخش همزمان و با کیفیت تصاویر برای شما بسیار مهم و حیاتی خواهد بود.

تمام دستگاه های ذخیره کننده تصاویر ارائه شده توسط ما از جمله XVR ای اچ دی، XVR داهوا و NVR داهوا از این قابلیت Synchoronus playback(خروجی همزمان تصاویر) بصورت یک خروجی با HDMI و یک خروجی با VGA برخوردار می باشند.

dideofogh
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X