حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

چرا از دوربین مداربسته استفاده کنیم؟

دوربین مداربسته چه کاربردی دارد

سیستم های نظارتی کاربردهای فراوانی در زندگی ما دارند در تمامی کشورهای پیشرفته امروزی دوربین های امنیتی که در مکان های مختلف شهر، ادارات، بانک ها، بیمارستان ها و … کار گذاشته شده اند در واقع پایه های امنیت آن کشور می باشند و بسیاری از مجرمین توسط این دوربین ها شناخته می شوند. در مکان های خصوصی نیز هر شخص برای حفظ امنیت جانی و مالی خود می تواند از سیستم های امنیتی استفاده کند، امروزه استفاده از دوربین مدار بسته در پارکینگ منازل نیز بسیار متداول شده، شما با نصب یک سیستم امنیتی مناسب علاوه بر پیشگیری جرم در هزینه های خود نیز صرفه جویی می کنید.

چرا از دوربین مداربسته استفاده کنیم؟یک مثال برای درک بیشتر این مسئله

فرض کنید شما در مغازه لباس فروشی خود حدود صد میلیون جنس دارید هر روز هم چند فروشنده در این مغازه مشغول به کار هستند و همین طور تعداد از زیادی مشتری نیز روزانه به فروشگاه شما مراجعه می کنند تا خرید خود را تکمیل نمایند در این میان در صورتی که تعدادی جنس و لباس و یا مبالغی پول را مفقود شده ببینید قطعا دچار سردرگمی می شوید که کدام فروشنده یا مشتری می تواند این کار را کرده باشد و شک شما همه را در بر می گیرد و در نهایت با از دست دادن و ضرر کردن به نتیجه ای نخواهید رسید اما در صورتی که شما دارای دوربین مداربسته در انبار، دخل، ورودی و خروجی محل کار خود داشته باشید در صورت چنین اتفاقاتی به سادگی و تنها با یک بررسی به نتیجه خواهید رسید.

آگاهی روزافزون به کاربرد سیستم های نظارتی

امروزه حتی برای منازل و آپارتمان ها به خصوص در قسمت هایی مانند پارکینگ و درب ورودی اصلی ،درب ورودی آپارتمان دوربین مداربسته با کیفیت بالا نصب می کنند که در واقع مانند یک شاهد و گواهی واقعی عمل می کند.

در بعضی از موارد نیز برای کنترل افراد مانند کودکان و یا سالمندان که تنها و گاها مریض در منزل هستند از یک دوربین مداربسته بهره می گیرند تا در صورت مشاهده هر موردی که ممکن است سلامت جان را به خطر بیندازد به سرعت می توانید از بروز حوادث و خطرات جلو گیری نمایید.

البته در بسیاری از مغازه ها امروزه این امکان وجود دارد که دوربین های موجود در مغازه ها نیز میکروفون و اسپیکر نصب شود تا کار فرما بتواند به صورت آنلاین با فروشنده ها و کارمندان خود صحبت نماید و تصویر را به صورت واضح داشته باشد.

نکته ی قابل توجه برای این که ضرورت داشتن دوربین مدار بسته را بیشتر درک نماییم این است که در مکان هایی که احتمال آتش سوزی و یا خطرات دیگر وجود دارد با داشتن بررسی های آنلاین از طریق دوربین مدار بسته ما دیگر خسارات و ضرور مالی و جانی شامل حالمان نخواهد شد با وجود دوربین شما می توانید از بروز حوادث جدی و گسترش آن جلو گیری نمایید.

پیشنهاد ما

اگر هنوز از دوربین مداربسته استفاده نکرده اید می توانید با مشاوره با تیم متخصص شرکت دید اُفق متناسب با محیطی که دارید ، از لحاظ تعداد و کیفیت بر حسب نیاز خود و نه بیشتر با قیمت مناسب خریداری نمایید .
برای اطلاعات بیشتر به صفحه مشاوره رایگان خرید دوربین مداربسته مراجعه کنید .

کلیدواژه : دوربین مداربسته
مدیر آی تی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + سه =

X