XVR مخفف چیست؟

XVR مخفف چیست؟

XVR تکنولوژی ای برتر است که برای ضبط تصاویر دوربین مدار بسته به کار برده می شود. XVR یکی از دستگاه های دیجیتال است که کیفیت بالایی داشته و دارای پردازشی بسیار قوی، امنیت بالا و ظرفیت بالای ذخیره سازی می باشد.

این دستگاه ضبط تصویر می تواند از انواع فرمت های تصویری پشتیبانی کند و از این رو برای دوربین های نظارتی و امنیتی مورد استفاده قرار می گیرد. علاوه بر آن این تکنولوژی دارای قابلیت اتصال به سیستم های هشدار امنیتی را نیز دارد. برای آشنایی بیشتر با این تکنولوژی این مقاله را با دقت مطالعه کنید.

ویژگی XVR

XVR دارای ویژگی های متعددی است که به شرح زیر می باشد:

 • امکان نصب بر روی رایانه
  قابلیت نظارت و کنترل بر روی انواع دوربین های مدار بسته از فاصله دور
  پشتیبانی تا 16 دوربین مدار بسته
  امکان وصل کردن 16 پورت ورودی به دستگاه
  امکان متصل کردن چند گانه از راه دور
  پشتیبانی از پورت خروجی تا 4 عدد
  قابلیت جستجو و پخش ویدئو
  امکان پشتیبانی سخت افزاری و نرم افزاری
  امکان ذخیره تصاویر ثبت شده به شکل نامحدود
  قابلیت وصل کردن دستگاه به صفحه نمایش
  امکان تهیه بکاپ از تمام تصاویر ضبط شده
  حداکثر 4 ورودی صوتی
  طول عمر و دوام بالا

نحوه اتصال دوربین مدار بسته به دستگاه XVR

برای اتصال این دو دستگاه به یکدیگر ابتدا اتصالات دوربین و دستگاه XVR را به صورت جداگانه متصل نمایید. پس از آن کابل دوربین را به پشت XVR وصل کنید. بر روی دکمه تنظیمات موجود بر روی صفحه نمایش بزنید. کانال مربوط به دوربین را با استفاده از تنظیمات انتخاب نمایید. در این بخش امکان تنظیم میزان نور و روشنایی وجود دارد. پس از پایان تنظیمات شماره سریال دستگاه را در نرم افزار بزنید.
در مرحله بعدی وارد منوی تنظیمات دوربین شده و آن را تحت عنوان دستگاه جانبی به دستگاه XVR معرفی نمایید. مدل دوربین را در منوی ظاهر شده انتخاب کنید. در صورت اتصال دوربین به شبکه این دو دستگاه به یکدیگر متصل می شوند.

دلیل استفاده از XVR چیست؟

دستگاه XVR بهترین و مدرن ترین فناوری در زمینه دوربین مدار بسته می باشد. دستگاه ضبط تصاویر XVR مدرن ترین دستگاه ضبط دیجیتال است که در سال های اخیر به بازار عرضه شده است.

این دستگاه امکان پشتیبانی از انواع دوربین تحت شبکه و آنالوگ را دارد. در این دستگاه امکان انتخاب انواع کانال ها وجود داشته و شما می توانید کانال هایی از جمله IP، AHV و CVI را پشتیبانی نمایید.

دستگاه XVR می تواند تا 70 درصد فضای ثبت اطلاعات را ذخیره کند.

خرید دستگاه XVR

با توجه به اهمیت کیفیت و اصل بودن دستگاه XVR، در هنگام خرید این محصول باید به فروشگاه های مجاز و معتبر مراجعه کنید. این دستگاه کیفیت بسیار بالایی داشته و از ماندگاری بالایی برخوردار می باشد.

فروشگاه دید افق یکی از معتبرترین و مدرن ترین فروشگاه ها در زمینه فروش انواع دوربین مدار بسته و دستگاه های جانبی آن می باشد و شما می توانید تنها با یک تماس محصول مورد نیاز خود را سفارش دهید.

بازدیدها: 51

بخوانید
چگونه از فیلم های دوربین مداربسته مراقبت کنیم؟
در حال اعتبار سنجی لطفا منتظر بمانید ...